• Writer's pictureetsgm

,,Упознајте Супершколе у Србији”

Updated: Feb 8, 2023

Дана 1. фебруара 2023. године, директорка ЕТШ ,,Књаз Милош", Катарина Недељковић и наставница економске групе предмета, Снежана Касаповић Рашић, присуствовале су догађају ,,Упознајте Супершколе у Србији”, који је организован у хотелу Metropol Palas у Београду.

Циљ овог окупљања је био потписивање партнерских споразума и представљање програма размена који ће бити реализовани током 2023. године. Дати програм размене има за циљ да подржи процес интеркултурног учења, као и остваривање дијалога између школа, ученика и њихових заједница са територије Западног Балкана.

Сврха програма је пружање основа за стварање јаких и одрживих веза између средњих школа у региону и изградњу дугорочних партнерстава између истих.