Мали фестивал науке Техничке школе ,,Јован Жујовић”

Дана 21. марта 2024. године, група ученика маркетиншке секције коју води Снажана Касаповић Рашић, наставник економске групе предмета, посетила је Мали фестивал науке, који је организован у просторијама Техничке школе ,,Јован Жујовић”.

Другог дана фестивала, 22. марта 2024. године, овај догађај је посетила и група ученика четвртог разреда образовног профила економски техничар, у пратњи наставницe економске групе предмета, Јелене Милојевић.

Ученици и наставници су имали прилику да виде радове ученика свих смерова Техничке школе и поразговарају са њима. Такође, имали су прилику да виде понуду и поразговарају са представницима факултета и академија из окружења.

Посебну пажњу нашим ученицима, као и њиховим наставницима, пружила је представница Регионалног иновационог стартап центра „Импулс”, Ана Хаџић, која је кроз презентацију приказала успешну сарадњу РИСЦ „Импулс” центра, Техничке школе „Јован Жујовић” и ЕТШ „Књаз Милош”.