Еразмус+

Дана 22. aприла 2024. године, наставнице економске групе предмета, Јасмина Вујичић и Драгана Брковић, присуствовале су семинару „Дефинисање квалитетних исхода учења као предуслов за планирање међународне мобилности у средњем стручном образовању“, у просторијама Медицинске школе, у Ужицу. Семинар је организовала Фондација Темпус, наша национална агенција, задужена за спровођење програма Еразмус+ у Србији, највећег програма Европске уније који финансира пројекте у области образовања, обука, младих и спорта.

Овом семинару присуствовале су колеге из средњих стручних школа из Горњег Милановца, Пожеге, Ужица, као и Прибоја. На семинару су приказане могућности за унапређење рада школа учешћем у програму Еразмус+, мада је главни циљ догађаја упознавање са процесом дефинисања квалитетних исхода учења ради што успешнијег спровођења пројеката међународне мобилности.

1 view0 comments