РЕПУБЛИЧКО ТАКМИЧЕЊЕ ИЗ МАТЕМАТИКЕ

Републичко такмичење из математике за ученике средњих стручних школа, одржано је 26. априла 2024. године, у Економској школи, у Чачку. Ученици Економско-трговачке школе ,,Књаз Милош" остварили су изванредан успех.

Ученица првог разреда, Елена Бујишић, заузела је треће место. Запажени су пласмани и Софије Броћић, ученице другог разреда, Мие Дангузов, ученице трећег разреда, као и ученице четвртог разреда, Саре Маринковић.

На такмичењу је учествовало 30 средњих стручних школа, а екипа ученика наше школе освојила је сјајно шесто место. Ученице је за такмичење припремила Снежана Миловановић, наставница математике. Ученици наше школе већ годинама уназад постижу веома запажене резултате на овом такмичењу.