ЕТШ ,,Књаз Милош" и РИСЦ ,,Импулс”

Дана 17. јуна 2024. године, ученици другог разреда образовних профила, економски техничар, комерцијалиста и финансијско - рачуноводствени техничар, у пратњи наставница економске групе предмета, Данијеле Јанковић, Драгане Брковић, Јасмине Вујичић и Биљане Павловић, посетили су Регионални иновациони стартап центар ,,Импулс”.

Сарадња између ЕТШ ,,Књаз Милош" и РИСЦ ,,Импулс” траје већ годинама. Током ове посете, ученици су имали прилику да упознају иновативне приступе учења, кроз бизнис модел canvas. Овај модел учења омогућава ученицима да развијају своје пословне идеје на практичан и креативан начин, што је заиста одлично за развој њихових вештина и будуће школовање.

Путем радионица, ученици су имали прилику да обликују своје идеје и презентују их, показујући не само разумевање пословних модела, већ и импресивну креативност и иновативност.

Захваљујемо се тиму Impuls Centar на ангажовању, организацији и гостопримству!