Најбољи ученици општине Горњи Милановац

Дана 28. јуна 2024. године, уручене су награде и признања најбољим ученицима општине Горњи Милановац, на свечаности организованој тим поводом у Дому културе.

Председник општине Горњи Милановац, Дејан Ковачевић, уручио је награде ђацима генерације, добитницима признања ,,Вук Караџић" и освајачима прва три места на републичким такмичењима, а доделио је и признања ученицима који су остварили успехе на такмичењу у области спорта.

Међу награђеним ученицима Економско-трговачке школе ,,Књаз Милош" нашли су се:

1. Тамара Пантелић, као ђак генерације и носилац дипломе ,,Вук Караџић"

2. Елена Бујишић, за освојено 3. место  на републичком такмичењу из математике

3. Сташа Марјановић, за освојено 2. место на републичком такмичењу ученичког ликовног стваралаштва

4. Анђелија Стевановић, за освојено 1. местона дванаестим Олимпијским спортским играма ученика Републике Србије у стрељаштву

Награђени ученици су поред књига, плакета и похвала, добили и годишње пропуснице за базене ,,23. април" у Горњем Милановцу и на Руднику.