• Writer's pictureetsgm

УЧЕНИЧКА РАЗМЕНА СА ТУРСКОМ

Updated: Apr 29, 2023

Током првог дана боравка, 25. априла, гости из Турске су имали прилику да обиђу школу и упознају се са активностима које се реализују по образовним профилима у нашој школи. Након тога, пратећи смернице и трагове који су им дати, домаћини и гости су се упустили у упознавање места и његових најзначајнијих обележја, као и знаменитости. У поподневним часовима, ученици наше школе, Кристина Пантелић IV2 и Лазар Дмитровић IV4 , одржали су презентацију о нашој школи, месту и држави, после чега су ученици и наставници обе нације поделили своје иницијалне утиске. Презентацији је присуствовала група ученика из Гимназије ,,Таковски устанак", у пратњи наставнице италијанског језика, Маје Вељић, као и Ана Хаџић, пројектни менаџер и представник регионалног иновационог стартап центра Impuls, који активно учествују и подржавају наше пројекте.